Czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej obejmuje kompleksowe i dokładne mycie praktycznie każdej nawierzchni zewnętrznej od chodników, podjazdów, po nawierzchnię patio, podwórka i zewnętrzne miejsca postojowe. Dzięki użyciu profesjonalnych maszyn i środków czystości każdy rodzaj kostki brukowej, niezależnie od jej formatu będzie wyglądał czysto i schludnie.

Co dokładnie wchodzi w skład usługi?

Cykliczne czyszczenie kostki brukowej zapobiega powstawaniu trudnych, a czasem nawet niemożliwych do uśnięcia zabrudzeń. W skład usługi wchodzi użycie specjalnych maszyn czyszczących i odtłuszczających, chemicznych środków czystości dedykowanych do profesjonalnego użytku. W usługę czyszczenia kostki brukowej wchodzi również usunięcie wszystkich przeszkód (mebli ogrodowych, roślin doniczkowych itp.) i pozostałe wieloetapowe czynności, które mają na celu odtłuszczenie i dogłębne odplamianie kostki (z plam oleju i tym podobnych zabrudzeń). Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej sprawia, że nawierzchnia jest wolna od brudu, kurzu i innych nieczystości. Kostka odzyskuje swój dawny kolor.

Dla kogo skierowana jest usługa?

Czyszczenie kostki brukowej wykonujemy zarówno w obejściu domów prywatnych, jak i na osiedlach i innych przestrzeniach komercyjnych. Nasz doświadczony zespół i szerokie możliwości logistyczne sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się zleceń, które dotyczą zarówno niewielkiego patio, jak i wielko powierzchniowych podwórek i podjazdów. Cały proces czyszczenia jest bezpieczny dla kostki brukowej i neutralny dla otoczenia.

Dzięki wielu dostępnym środkom czystości i zaawansowanym technicznie maszynom jesteśmy w stanie przywrócić nawet najbardziej zaniedbanej i zabrudzonej kostce brukowej idealną czystość i dawny blask. Pracownicy mają doświadczenie z obsługą maszyn i zastosowaniem środków chemicznych. Dopasują je nie tylko do rodzaju czyszczonej nawierzchni, ale również stopnia zabrudzeń.