Pranie tapicerki meblowej oraz dywanów

Pranie tapicerki meblowej i dywanów ma na celu pozbycie się uporczywych plam, a także widocznym i niewidocznym zabrudzeń z praktycznie każdej powierzchni tapicerowanej. Usługa jest doskonałym dodatkiem do rutynowego lub generalnego sprzątania mieszkań i domów. Oferujemy również cykliczne pranie wykładzin w biurach i gabinetach. Przewidujemy również usługę dezynfekcji tekstyliów – co jest istotne w przypadku osób, które mają małe dzieci lub opiekują się osobami starszymi. Dezynfekcja zabija wszystkie zarazki, wirusy (grypa, koronawirus itp.), bakterie i roztocza z powierzchni czyszczonych tekstyliów pozostawiając powierzchnię perfekcyjnie czystą.

Co dokładnie wchodzi w skład usługi?

Oferujemy usługę prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej. W skład usługi wchodzi dokładne i profesjonalne pranie materaców, obić foteli i pranie każdej innej powierzchni tapicerowanej. Cały proces odbywa się z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn piorących i środków do prania specjalnego wiodących marek. W zależności od realnych potrzeb i stopnia zabrudzenia, nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra dopasuje rodzaj środka czyszczącego do pranej powierzchni. Wykorzystywane przez nas detergenty są nietoksyczne i nieszkodliwe – nie zachodzi zatem konieczność opuszczania pomieszczenia podczas wykonywania usługi. Pranie tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów nie tylko przywraca perfekcyjną czystość i kolor materiałów, ale również skutecznie neutralizuje wszelki zapachy, co szczególnie cenią sobie właściciele zwierząt domowych.

Dla kogo skierowana jest usługa?

Pranie tapicerki meblowej, samochodowej oraz dywanów jest usługą skierowaną zarówno do osób prywatnych jak i przestrzeni komercyjnych. Nasza firma jest przygotowana logistycznie zarówno na pranie wykładzin w małych gabinetach jak i wielkopowierzchniowych biurach. Dbamy o bezpieczeństwo obić i dywanów podczas prania – gwarantujemy doskonałą czystość, neutralizację zapachów i brak przebarwień.

Dezynfekcja powierzchni materiałowych i tekstyliów, a także cały proces prania wykładzin i tapicerki jest w pełni profesjonalny. Mamy dostęp do renomowanych środków piorących, które mimo wysokiej skuteczności są nietoksyczne i bezpieczne dla otoczenia.