Każdego dnia przechodzą po nich dziesiątki, setki, a nawet tysiące stóp. Jak bardzo podłogi, o których mowa, narażone są na codzienne zanieczyszczenia oraz uszkodzenia spowodowane obuwiem lub ciężkimi przedmiotami czy sprzętem? Każda z tych rzeczy pozostawia swój unikalny odcisk sprawiając, że podłoga po pewnym czasie traci swój pierwotny wygląd, a zabrudzenia nie dają się w żaden sposób usunąć.

Skąd ten brud… Systematyczne czyszczenie podstawą sukcesu

Wielkopowierzchniowe budynki, gdzie pracownicy, klienci i zwykli przechodnie kilka, a nawet kilkanaście godzin na dobę każdego dnia „depczą” podłogi, mają bardzo ciężko utrzymać wyjątkową czystość. Wdeptane w podłogową powierzchnię biurowców plamy z kawy czy herbaty. Rozniesione po całym sklepie resztki jedzenia a nawet zwykły brud przyniesiony z obuwia, nie czyszczony systematycznie pozostawia brzydkie zabrudzenia i przebarwienia. Niestety zwykłe środki tutaj nie pomogą, a tylko zmarnują nasz cenny czas.

Jak przywrócić czystość podłodze bez zbędnych przygotowań?

Na szczęście nie trzeba robić tego samemu. Nasz zespół zajmie się problemem w sposób sprawny i przede wszystkim efektywny. Dzięki profesjonalnemu podejściu usunięcie nawet najbardziej uporczywych plam jest możliwe. Używamy specjalistycznych maszyn doczyszczających, które w szybki i skuteczny sposób myją podłogi. Nie wymagają żadnego przygotowania ze strony klienta. A oczyszczona powierzchnia nie wymaga oczekiwania, by można było ją użytkować. Jest od razu gotowa do tego, by po niej chodzić.

Dlaczego tak ważna jest czystość podłogi?

Podłoga każdego obiektu to nie tylko wizytówka, ale także bezpieczeństwo jej użytkowników. Naniesione drobinki piasku lub woda to nieelegancki wygląd, a ponadto ryzyko groźnego upadku i poważnego uszczerbku na zdrowiu. Właściciele dużych obiektów, jak galerie handlowe czy hipermarkety stają się tym samym odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników. To jeden z najbardziej chyba motywujących do wynajęcia profesjonalnej ekipy sprzątającej czynników.

Firma sprzątająca w celu doczyszczenia posadzki?

Nikt tak jak doświadczeni pracownicy nie zajmą się czyszczeniem posadzki. Ekipa Perfect Clean to załoga składająca się z odpowiedzialnych pracowników o ugruntowanej wieloletnim doświadczeniem wiedzy, która nie pozostawia po sobie żadnych niedociągnięć. To właśnie oni zajmą się odpowiednim doborem środków, po których zbyteczne stanie się czyszczenie  „na własną rękę”. Wybór odpowiedniej firmy stanowi kwintesencję dobrze wykonanej usługi. Nierzetelni fachowcy bowiem, nie tylko zostawią po sobie niedosprzątaną powierzchnię, ale też mogą doprowadzić do trwałych zniszczeń. Nie każdy bowiem przykłada wagę do tego, że każdy rodzaj posadzki wymaga indywidualnego doboru środków czyszczących.

Dla kogo dedykowana usługa doczyszczania podłogi?

Dla wszystkich, którzy mają problem z wysprzątaniem tej części lokalu. Magazyny, biurowce, hale, czy sklepy. Wszędzie tam, gdzie duża powierzchnia i wysoka częstotliwość użytkowa nie pozwala na bieżące dokładne sprzątanie. Nie boimy się żadnej powierzchni. Czy to syntetyczne linoleum czy elegancka granitowa posadzka, każda z powierzchni rozpatrywana jest indywidualnie z doborem odpowiednich środków. Używane przez nas maszyny i środki chemiczne nie tylko doskonale radzą sobie z brudem, ale też nie pozostawiają uszkodzeń i zabezpieczają przed zbyt szybkim wnikaniem brudu. Doczyszczamy zarówno płytki ceramiczne wraz z fugami, panele oraz wykładziny syntetyczne. Nasze specjalistyczne techniki w przeciągu chwili sprawią, że nawet najbardziej zabrudzona i zaniedbana podłoga będzie lśnić czystością.

Wynajęcie profesjonalnej ekipy to gwarancja pięknej podłogi. Dzięki nam nie musisz się dłużej zastanawiać nad doborem odpowiednich środków. Zrobimy to za Ciebie.