sprzątanie zatorPrawdziwa czystość nie uznaje kompromisów, dlatego przy zleceniu porządków warto zadbać o sprawdzonego partnera na długie lata. Perfect Clean oferuje sprzątanie z doskonałym efektem na terenie Zatora, Wadowic, Oświęcimia i w okolicznych miejscowościach. Firmowe standardy czyszczenia i porządkowania zakładają pracę do osiągnięcia nie tylko świeżego i schludnego wyglądu pomieszczeń, ale także wysokiego poziomu higienicznej czystości. Do sprzątania pomieszczeń prywatnych i służbowych Perfect Clean używa wyłącznie sprawdzonych środków czystości i narzędzi renomowanych marek.

Perfect Clean – profesjonalne usługi sprzątające

Niezależnie od standardów i sprzętu ogromnym atutem firmy są jej pracownicy, wykazujący się wysokim poziomem kultury osobistej i zorganizowania. Osoby wykonujące zamówione usługi dokładają do tego maksimum zaangażowania i wrażliwość na estetykę w sprzątanych pomieszczeniach. Dzięki długoletniej obecności na lokalnym rynku firma nie boi się odpowiedzialności za powierzone mienie, przyjmując zarówno zamówienia na stałą obsługę biur, gabinetów lekarskich czy lokali gastronomicznych, jak i podejmując się specjalnych zadań, takich jak np. doczyszczanie parkietów. Usługi czyszczące Perfect Clean obejmują pranie wykładzin i tapicerki meblowej, czyszczenie trudnych powierzchni, renowację kostki brukowej czy kompleksowego doprowadzania nieruchomości do porządku po generalnym remoncie.

Perfekcyjna czystość i dobra organizacja pracy

Zakres świadczonych usług zależy jedyne od potrzeb klientów, dlatego Perfect Clean oprócz zamówień na generalne porządki w mieszkaniu o dużym metrażu czy domu jednorodzinnym lub długoterminową obsługę pomieszczeń przyjmuje również nietypowe zlecenia, dotyczące jedynie np. umycia okien, wyprania dywanów czy usunięcia zanieczyszczeń po losowym zdarzeniu. Na każdy problem znajdzie się rozwiązanie – wychodząc z takiego założenia pracownicy firmy starają się przywrócić czystość, porządek i estetyczny wygląd wszędzie tam, gdzie wymagają tego okoliczności.