Szklane powierzchnie to jeden z najtrudniejszych i najbardziej problematycznych elementów do czyszczenia. Przeszklone fasady dużych biurowców, sklepowe witryny oraz elewacje z tworzyw sztucznych stanowią nie lada wyzwanie pod względem systematycznego utrzymania czystości. Są również wizytówką firmy- wystawione na pierwszy plan świadczą o kulturze osobistej i szacunku zarówno dla klientów, jak i pracowników. Co zrobić, aby szklane powierzchnie pozostawały w doskonałej kondycji?

Jak wyczyścić szkło na błysk?

Zastanawiasz się czasem, dlaczego szyby w samochodzie, który dopiero co opuścił myjnię, są nieskazitelnie czyste i błyszczące? I to bez użycia dodatkowych detergentów oraz żmudnego polerowania do sucha. Dzieje się tak dzięki użyciu wody demineralizowanej, która pozostawia szklane powierzchnie perfekcyjnie czyste. Dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby mieć równie przejrzyste szyby w swoim otoczeniu jest taka, że dzięki wysokiej jakości technologii demineralizacji wody jest to możliwe.

Profesjonalne czyszczenie okien wodą demineralizowaną

Nasza firma od lat specjalizująca się w najnowszych systemach proponuje swoim klientom usługę czyszczenia okien i elewacji wodą demineralizowaną. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz profesjonalizm naszych pracowników, co pozwala nam osiągnąć rezultaty w postaci ekologicznie wyczyszczonych powierzchni szklanych, zachowujących czystość i piękny wygląd na wyjątkowo długi czas.

 

Ekologicznie i bezpiecznie umyte szyby

Proponujemy Państwu mycie okien metodą wyjątkowo bezpieczną, pozbawioną środków chemicznych. Odpowiednią pod względem ochrony środowiska oraz zdrowia pracowników. Wykorzystujemy przefiltrowaną wodę, pozbawioną wszelkich minerałów, która nie pozostawia smug ani zacieków. Szklane powierzchnie zyskują antystatyczne właściwości, dzięki czemu wolniej poddają się osadzaniu zanieczyszczeń powodowanych niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak pozostałości opadów, pyłki roślin lub kurz z ulicy. Dzięki teleskopowym lancom myjemy okna do 10 m wzwyż. Nie używamy w tym celu żadnych szorstkich narzędzi, które mogłyby pozostawić po sobie rysy. Strumień wody spływa po powierzchni okna i samoistnie wysycha, bez konieczności jakiegokolwiek osuszania mechanicznego. Z kolei pozostałą po filtracji, wzbogaconą minerałami wodę można z powodzeniem wykorzystać podczas podlewania kwiatów. Dlatego cały proces stanowi ekologiczne rozwiązanie, które docenią duże firmy oraz biurowce.

 

Najlepszy moment na czyszczenie metodą demineralizacji

Czyszczenie za pomocą demineralizatora jest na tyle wygodną metodą, że sprawdza się niemal w każdych warunkach. Zarówno w czasie letnich upałów, jak i jesiennych chłodów. Dzięki temu łatwo utrzymać czyste okna oraz witryny z systematyczną dokładnością.

 

Zachęcamy do zapoznania się z tą ciekawą ofertą bliżej. Służymy fachową pomocą oraz doradztwem.