Doczyszczanie posadzek

Doczyszczanie posadzek pomaga zachować je w perfekcyjnej czystości. Dzięki niemu można usunąć trudne i uporczywe zabrudzenia praktycznie z każdej powierzchni (np. płytki, gres, posadzki żywiczne itp.). Dysponujemy profesjonalnymi maszynami i środkami czystości do specjalnego użytku. Usługa może być uzupełnieniem cyklicznego sprzątania powierzchni, ale świadczymy ją również oddzielnie, na życzenie Klienta.

Co dokładnie wchodzi w skład usługi?

Doczyszczanie posadzek to świetny sposób na uzupełnienie rutynowego mycia podłóg. Niestety mycie ręczne nie zapewni nigdy tak idealnej czystości, jak doczyszczanie posadzek z wykorzystaniem środków profesjonalnego użytku i specjalistycznych maszyn czyszczących. Usługa zapewnia dokładne usuwanie uporczywych zabrudzeń nie tylko z powierzchni posadzek , ale również fug, łączeń i innych newralgicznych miejsc (no. połączeń z posadzką przy ścianie). Doczyszczanie posadzek doskonale sprawdza się w przypadku często uczęszczanych powierzchni, garaży i miejscu użytku publicznego.

Dla kogo skierowana jest usługa?

Doczyszczanie posadzek świetnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach prywatnych (hol w domu, posadzka w garażu itp.), jak i komercyjnych magazynach, przychodniach i biurowych korytarzach. Dopasowanie rodzaju środków czystości jest uzależnione od rodzaju czyszczonej nawierzchni. Gwarantujemy bezpieczeństwo nawierzchni posadzki i perfekcyjną czystość. Dzięki profesjonalnym maszynom, nawet najbardziej zabrudzone nawierzchnie będą wyglądać jak nowe. Doczyszczanie posadzek najlepiej jest przeprowadzać cyklicznie – w miarę potrzeb. Zapobiega to nawarstwianiu trudnych do usunięcia zabrudzeń.
Mechaniczne czyszczenie posadzek w warsztatach, halach magazynowych i innych powierzchniach zapewnia nie tylko czystość, ale również bezpieczeństwo pracujących w nich osób. Resztki smaru, olejów i innych zabrudzeń nie będą stanowiły zagrożenia dla poruszających się po posadzce pracowników. Regularne czyszczenie posadzek w przychodniach i gabinetach jest konieczne do zachowania czystości – nie zastąpi go tradycyjne mycie podłóg.