Sprzątanie biur, gabinetów, restauracji

Przestrzeń komercyjna – niezależnie od tego czy jest udostępniania tylko pracownikom, czy również Klientom – musi być perfekcyjnie czysta. Zadbana powierzchnia biura, gabinetu lub np. restauracji to nie tylko obowiązek firmy, ale również okazanie szacunku pracownikom. To właśnie dlatego, tak istotne jest solidne, rzetelne i dokładne sprzątanie biur, gabinetów i restauracji.

Co dokładnie wchodzi w skład usługi?

Do rutynowych czynności wchodzących w skład sprzątania biur, sklepów i lokali gastronomicznych wchodzi całokształt spraw związanych z utrzymaniem i poprawą czystości. W przypadku biur i gabinetów jest to nie tylko mycie biurek, odkurzanie wykładzin i mycie posadzek, ale również regularne opróżnianie koszy, czyszczenie sprzętu elektronicznego (opcjonalnie), sprzątanie łazienek, dbanie o czystość biurowej kuchni. Serwis dba również o czystość witryn i drzwi wejściowych, a także na życzenie – klatek schodowych i wind. W przypadku sprzątania restauracji, usługa obejmuje dokładne czyszczenie kuchni, baru i zaplecza profesjonalnymi środkami czystości. W skład usługi wchodzi również mycie podłóg, stolików, krzeseł, ścieranie kurzu z akcesoriów dekoracyjnych, dokładne mycie klamek i wszystkich powierzchni, które są często dotykane. Sprzątanie lokali gastronomicznych nastawione jest na perfekcyjne zachowanie czystości, utylizację nieczystości i walkę z potencjalnym rozwojem bakterii.

Dla kogo skierowana jest usługa?

Sprzątanie biur, gabinetów i restauracji to usługa dedykowana dla małych i dużych firm oraz wszystkich rodzajów lokali gastronomicznych (restauracje, kawiarnie, cukiernie itp.). Nasz wykwalifikowany personel ma doświadczenie zarówno w cyklicznym, rutynowym sprzątaniu biur jak i dokładnym sprzątaniu lokali gastronomicznych. Z usługi można korzystać cykliczne, jednorazowo lub regularnie. Zakres usług jest zawsze dopasowywany do oczekiwań Klienta. Nasz zespół działa szybko i rzetelnie – szanuje również wymagania i potrzebę skupienia osób pracujących po godzinach.

Dysponujemy liczną, doświadczoną kadrą sprzątającą. Do sprzątania wykorzystujemy wyłącznie renomowane środki profesjonalnego użytku. Nasza oferta jest elastyczna – zawsze bierzemy pod uwagę realne potrzeby firmy. Osobom niezdecydowanym proponujemy usługi doradcze, dzięki którym każda firma będzie w stanie poznać realne potrzeby i dostępne rozwiązania, które mają na celu zachowanie wysokiego standardu czystości.