Sprzątanie domów, mieszkań

Sprzątanie domów i mieszkań jest kompleksową usługą, która jest maksymalnie dostosowana do indywidualnych oczekiwań Klienta. Nasz serwis jest wysoce elastyczny – zarówno pod kątem zakresu prac, jak i dopasowania środków czyszczących do preferencji Klientów (np. środki ekologiczne). Najważniejszą wykładnią dobrze wykonanej usługi jest zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa o swoje mienie – zawsze stawiamy to na pierwszym miejscu.

Co dokładnie wchodzi w skład usługi?

Sprzątanie domów i mieszkań jest usługą dopasowywaną indywidualnie. W zależności od tego, czy sprzątanie będzie się odbywało jednorazowo, czy cyklicznie – pracownicy wykonają wszystkie przewidziane prace. Oferujemy również kompleksową usługę sprzątania generalnego, które obejmuje doczyszczanie silnych zabrudzeń, glazury i posadzek, mycie okien i całokształt pozostałych czynności, których oczekuje Zleceniodawca. W przypadku sprzątania cyklicznego, pomagamy dostosować zakres prac tak, aby każde pomieszczenie było perfekcyjnie czyste. Dla osób, którym brak czasu na sprzątanie np. przed świętami, lub innym, wydarzeniem – oferujemy usługę sprzątania jednorazowego. W takim wypadku omawiamy oczekiwany zakres czynności i dopasowujemy odpowiednie środki czystości.

Dla kogo skierowana jest usługa?

Sprzątanie domów i mieszkań jest skierowane do osób prywatnych, którym zależy na bezpieczeństwie i najwyższej jakości sprzątania. Nasza doświadczona i zaufana kadra ma wieloletnie doświadczenie w branży – działa, szybko, dokładnie i rzetelnie. Korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych środków czystości z najwyższej półki. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać usługę środkami ekologicznymi.

Znalezienie dobrego, sprawdzonego serwisu sprzątającego i powierzenie mu swojej domowej przestrzeni wymaga zaufania. Dajemy gwarancję uczciwości, sumienności i dokładności. Każda usługa sprzątania jest dopasowywana w sposób indywidulany, ponieważ inne czynności przewiduje się w przypadku serwisu cyklicznego, a inne przy sprzątaniu generalnym. Każdy zawraca uwagę na inne szczegóły w zakresie sprzątania – nasz personel zawsze bierze je pod uwagę.