Sprzątanie pobudowlane i poremontowe

Sprzątanie podbudowane i poremontowe polega na dokładnym uprzątnięciu pozostałości po pracach remontowych i usunięciu pozostałości materiałów wykorzystywanych do remontu lub modernizacji. Usługa sprzątania pobudowanego i poremontowego obejmuje również profesjonalne doczyszczenie szyb, posadzek i innych elementów pomieszczeń z resztek fug, klejów, farb i innych materiałów wykorzystywanych podczas remontu. Pomieszczenia są przygotowane do bezpośredniego wprowadzenia mebli lub maszyn.

Co dokładnie wchodzi w skład usługi?

Sprzątanie pobudowlane i poremontowe to kompleksowa usługa, która umożliwia szybkie urządzenie modernizowanych pomieszczeń bez konieczności poświęcenia czasu na długotrwałe i męczące sprzątanie po remoncie. Tego typu serwis znacznie różni się od standardowego, rutynowego sprzątania. Obejmuje on bowiem szereg prac począwszy od wynoszenia i utylizowania pozostałości po remoncie i materiałach budowalnych (niewykorzystane materiały i ich resztek, folii, opakowań farb itp.) po dokładne doczyszczanie glazury, posadzek i mycie okien. Usługa ta przygotowuje kompleksowo pomieszczenie do wprowadzenia. Podłogi są dokładnie oczyszczane i odkurzane specjalnym sprzętem do prac pobudowlanych.

Do jakiego Klienta skierowana jest oferta?

Sprzątanie pobudowlne i poremontowe to usługa skierowana zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Serwis obejmuje nie tylko biura, ale również hale magazynowe i wielkopowierzchniowe hale produkcyjne, sklepy, lokale gastronomiczne, kościoły i warsztaty. Osobom prywatnym oferujemy kompleksowe sprzątanie pobudowalne i poremontowe w nowych lub zmodernizowanych domach i mieszkaniach.

Dysponujemy profesjonalnymi, silnymi środkami do czyszczenia trudnych zabrudzeń. Dobór środków czyszczących i plan realizacji jest szczegółowo omawiany z Klientem – staramy się zawsze sprostać jego wymaganiom i dopasować usługę do ich realnych potrzeb. Jesteśmy przygotowani na realizację nawet najtrudniejszych zadań – zarówno kadrowo, jak i logistycznie.